Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 0 Alt Sektör, 283 Firma, 0 Ürün, 0 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • GOLD FİRMA
  gaziantep teknoses işitme cihazları

  gaziantep teknoses işitme cihazları

  gaziantep de işitme cihazı satıştamirve bakım, uzman kadromuz ile 30 yılı aşkın hsektöre hizmet vermekteyiz. odyolog, odyometrist eşliğinde çocuklara özel işitme cihazı, estetik görünmez, telefon bağlantılı işitme cihazı, dijital işitme cihazı, kaliteli wireless, bluetooth, kulakiçi,kulak arkası, çocuklar için özel işitme cihazı,anlama kolaylığı, gürültü ve hışırtı yapmayan işitme cihazı, gaziantep işitme cihazı, şarjlı işitme cihazı,oticon, philips, widex,phonak,resound,gaziantepişitme
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Gaziantep
  Telefon: (342) 232 02-31
 • GOLD FİRMA
  enes endoskopi teknik servisi

  enes endoskopi teknik servisi

  Enes Endoskopi Teknik Servisi olarak sağlık sektörünün yüklendiği ağır sorumluluğun bilincindeyiz. Bu nedenle hekimlerimizin hastalarına teşhis koyarken ve tedavi aşamasında en iyi sonucu almalarını sağlayacak cihazları temin etmeyi, satış sonrasında teknik hizmeti, tamir, bakım ve yedek parça garantisi ile sizlere sunmaktayız.   Şirketimizin en önemli prensiplerinden biri de sıfır hatadır. Biz biliriz ki hata oluştuğunda önemli olan sadece hatanın giderilmesi değil, hatayı oluşturan nedenlerin de ortadan kaldırılmasıdır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Ankara
  Telefon: (312) 311 05-95
 • GOLD FİRMA
  İnter-Med Hastane Ürünleri

  İnter-Med Hastane Ürünleri

  İnter-Med tibbi cihazlar olarak ilkeli, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen konsepti ile faaliyetine başlamıs olup, kuruluşundan itibaren ciddi ve hızlı adımlarla sorumluluk bölgesi dahilinde gerçekleştirdiği güvenilir organizasyonlar ile sağlık sektöründeki yerini sağlamlaştırmıştır. Firmamız üstlenmiş olduğu bölge temsilcilikleri ile hizmet verdiği sektörün önemini bilerek, temsil ettiği markaların zamanında teslimini ve teknik desteğini sürdürmenin mutlu gururunu yaşar.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Diyarbakır
  Telefon: (412) 228 68-64
 • GOLD FİRMA
  Anka Medikal Tıbbi Malz. Kozm. San.Tic.Ltd.Şti.

  Anka Medikal Tıbbi Malz. Kozm. San.Tic.Ltd.Şti.

  Anka Medikal Tıbbi Malzeme Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi,1995 yılında Nuri Küçük tarafından Ankara'da kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar müşteri ve çözüm odaklı, hizmet anlayışını hedefleyen şirketimiz, geride bıraktığı 12 yılın tecrübesi ile her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşabilmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Sektörlerinde sayılı üreticilerinin temsilciliği yoluyla, Hydro-G yara bakım ürünü ve Venusia silikon dış meme protezinin ithalatı ve pazarlaması ile uğraşan firmamız, sahip olduğu de
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Ankara
  Telefon: (312) 435 38-07
 • GOLD FİRMA
  Meltem İşitme Merkezi

  Meltem İşitme Merkezi

  MELTEM İŞİTME kurucuları olan Meltem Yıldırım ve Ömer Faruk Yıldırım tarafından halkımızın kaliteli hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.12 yılı aşkın süredir tecrübeli kadrosuyla ve dünyanın lider markaları ile birlikte hizmet vermektedir. İşitme ile ilgili bütün unsurlarda hizmet veren MELTEM İŞİTME kalitenin ön planda olduğu hizmet anlayışı ile SSK , BAĞ-KUR ,Emekli Sandığı ve tüm Özel hastalara hizmet vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Eskişehir
  Telefon: (222) 221 36-35
 • GOLD FİRMA
  TEKİN ORTOPEDİ

  TEKİN ORTOPEDİ

  TEKİN ORTOPEDİ Tekin Ortopedi 4 yıllık deneyimin getirdiği bilgi ve beceri ile 11/02/2009 da kurulmuştur. Firmamız sektörde insan sağlığına uygun en son teknolojiler kullanılarak üretilmiş ürünlerle hizmet etmeyi prensip edinmiştir. Tekin Ortopedi olarak Firmamız bu alanda güncel yenilikleri takip ederek satışı yapılan ürünlerde emsallerine göre kaliteyi daha makul fiyatlarla tüketiciye sunmaktır. Bu ürünlerin kalitesi bizim için birinci önceliktir. Ürün yelpazesini ve kaliteyi daha da artırmak için AR-GE çalışmamı
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Denizli
  Telefon: (258) 261 20-59
 • AHMET AYDIN - OTKA MEDİKAL

  AHMET AYDIN - OTKA MEDİKAL, 224 220 87 81, İBRAHİM PAŞA MAHALLE YENİCELER SOKAK PETEK APT. B BLOK NO:1 DAİRE:3 Osmangazi / Bursa , Eczaneler - Tıbbi Cihazlar - Özel Sağlık Ürünleri - rehberalem.com alanlarında faliyet gösteren firmamızdır.
 • Şehir: Bursa
  Telefon: (224) 220 87-81
 • Akdeniz Tıbbi Cihazlar

  Akdeniz Tıbbi Cihazlar, 0326 6135810, Şehit Pamir Cad. Palmiye İşhanı Kat:4 No:34 İskenderun / Hatay , Tıbbi Cihazlar - rehberalem.com alanlarında faliyet gösteren firmamızdır.
 • Şehir: Hatay
  Telefon: (326) 613 58-10
 • Akomp Medikal Tıbbi Cihazlar ve Bilişim

  akomp medikal, vital sutures,dişcilik ürünleri, diş malzemeleri, diş cerrahi dikiş iplikleri, ortopedi cerrahi dikiş iplikleri, kadın doğum cerrahi dikiş iplikleri, beyin cerrahi dikiş iplikleri, cerrahi dikiş iplikleri,ameliyat iplikleri, mikro cerrahi dikiş iplikleri, katgut,catcut, sünnet iplikleri, akomp,her türlü cerrahide kullanılan ameliyat iplikleri,ortodonti,orthoclassic, ağız ve diş sağlığı, www.tutoni.com,ladyoni.com,kidsoni.com,alışveriş, medikal malzemeler,medikal ürünler, medikal sarf malzemeler, ithalat, ihracat, tıbbi
 • Şehir: Ankara
  Telefon: (312) 479 00-14
 • ALADAĞ MEDİKAL TUR.TİC.LTD.ŞTİ.

  ALADAĞ MEDİKAL TUR.TİC.LTD.ŞTİ., 0252 212 47 08, Orhaniye Mah.Pazar Cad. No:14/2 Yatağan / Muğla , Medikalciler - Tıbbi Cihazlar - Özel Sağlık Ürünleri - rehberalem.com alanlarında faliyet gösteren firmamızdır.
 • Şehir: Muğla
  Telefon: (252) 212 47-08
 • Algı İletişim Sistemleri

  Algı İletişim Sistemleri, 242 345 40 04, Memurevleri Mah. Güllük Cad. 1.Özen Apr. NO:133-A Merkez / Antalya , Tıbbi Cihazlar - Özel Sağlık Ürünleri - rehberalem.com alanlarında faliyet gösteren firmamızdır.
 • Şehir: Antalya
  Telefon: (242) 345 40-04