Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 0 Alt Sektör, 446 Firma, 0 Ürün, 0 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • GOLD FİRMA
  enes endoskopi teknik servisi

  enes endoskopi teknik servisi

  Enes Endoskopi Teknik Servisi olarak sağlık sektörünün yüklendiği ağır sorumluluğun bilincindeyiz. Bu nedenle hekimlerimizin hastalarına teşhis koyarken ve tedavi aşamasında en iyi sonucu almalarını sağlayacak cihazları temin etmeyi, satış sonrasında teknik hizmeti, tamir, bakım ve yedek parça garantisi ile sizlere sunmaktayız.   Şirketimizin en önemli prensiplerinden biri de sıfır hatadır. Biz biliriz ki hata oluştuğunda önemli olan sadece hatanın giderilmesi değil, hatayı oluşturan nedenlerin de ortadan kaldırılmasıdır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Ankara
  Telefon: (312) 311 05-95
 • GOLD FİRMA
  İnter-Med Hastane Ürünleri

  İnter-Med Hastane Ürünleri

  İnter-Med tibbi cihazlar olarak ilkeli, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen konsepti ile faaliyetine başlamıs olup, kuruluşundan itibaren ciddi ve hızlı adımlarla sorumluluk bölgesi dahilinde gerçekleştirdiği güvenilir organizasyonlar ile sağlık sektöründeki yerini sağlamlaştırmıştır. Firmamız üstlenmiş olduğu bölge temsilcilikleri ile hizmet verdiği sektörün önemini bilerek, temsil ettiği markaların zamanında teslimini ve teknik desteğini sürdürmenin mutlu gururunu yaşar.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Diyarbakır
  Telefon: (412) 228 68-64
 • GOLD FİRMA
  MESPA SAĞLIK MALZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

  MESPA SAĞLIK MALZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

  Firmamız 1996 yılında kurulmuş olup, merkezi Gaziantepte bulunmaktadır. MESPA SAĞLIK MALZ.LTD.ŞTİ.,yetişmiş teknik kadro, yaygın teknik servis ve bilgi birikimi ile Ülkemizde hızla gelişen Sağlık Sektöründe halen faaliyette yada yeni kurulacak olan Hastane, Tıp- Sağlık Merkezleri ve Doktorların ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Satış ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini, deneyimli kadromuzla sizlere sunmaktayız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Gaziantep
  Telefon: (342) 239 08-60
 • GOLD FİRMA
  betamed işitme cihazları

  betamed işitme cihazları

  İŞİTME CİHAZLARI DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ EMEKLİ SANDIĞI SSK BAĞKUR EMEKLİ VE ÇALIŞANLARA İŞİTME CİHAZI VERİLİR. KREDİ KARTI VE SENET SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. HİZMETLERİMİZ İŞİTME CİHAZLARI SATIŞI İŞİTME TESTLERİ KALIP MONTAJ TEKNİK SERVİS HİZMETİ FABRİKA TARAMALARI HER MARKA VE MODEL İŞİTME CİHAZI TAMİRİ İŞİTME CİHAZI MARKALARIMIZ SIEMENS PHONAK EARNET HELİX AUDIO SERVİCE A&M GN RESOUND KANALİÇİ KULAK ARKASI DİJİTAL İ
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (212) 521 54-72
 • GOLD FİRMA
  TEKİN ORTOPEDİ

  TEKİN ORTOPEDİ

  TEKİN ORTOPEDİ Tekin Ortopedi 4 yıllık deneyimin getirdiği bilgi ve beceri ile 11/02/2009 da kurulmuştur. Firmamız sektörde insan sağlığına uygun en son teknolojiler kullanılarak üretilmiş ürünlerle hizmet etmeyi prensip edinmiştir. Tekin Ortopedi olarak Firmamız bu alanda güncel yenilikleri takip ederek satışı yapılan ürünlerde emsallerine göre kaliteyi daha makul fiyatlarla tüketiciye sunmaktır. Bu ürünlerin kalitesi bizim için birinci önceliktir. Ürün yelpazesini ve kaliteyi daha da artırmak için AR-GE çalışmamı
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Denizli
  Telefon: (258) 261 20-59
 • global@medipure.com.tr

  Medipure; Farmasötik, Medisinal ve Kozmetik Üretim tesisleri için Deiyonize saf su Cihazları, Medikal, Diyaliz ve Klinik uygulamalar için Online Saf Su cihazları, Gıda, Kimya, Kalite, Dental ve Çevre Laboratuvarları için analitik Saf su ve Ultra Saf su cihazları üreten Global bir markadır. Dünya'nın ilk ve tek 6. nesil saf su cihazı üreticisi olan Medipure; medikal ve analitik saf su sistemleri konusunda 10 yılı aşan süredir araştırma - geliştirme , dizayn ve üretimler gerçekleştirmektedir. Medipure, tüm kalite stand
 • Şehir: Ankara
  Telefon: (850) 302 27-40
 • A BETA SPECT NÜKLEER TIP

  A BETA SPECT NÜKLEER TIP, 212 53 53, Cumhuriyet Mh. Çine Bulv. No:22 Şehir Stadyumu Karş. Merkez / Aydın , Medikalciler - rehberalem.com alanlarında faliyet gösteren firmamızdır.
 • Şehir: Aydın
  Telefon: 212 53-53
 • Adalimumab Elisa

  We are very proud of announcing that Tani Medical is offering now a very comprehensive line of unique products: Drug & Anti-Drug ELISA kits. The trade name for these products is ImmunoGuide.
 • Şehir: Ankara
  Telefon: (312) 440 90-20
 • AFYON MARMARA BİOTEKNİK MEDİKAL

  AFYON MARMARA BİOTEKNİK MEDİKAL TİC. LTD. ŞTİ. 2005 YILINDA TİCARİ HAYATINA BAŞLAMIŞTIR. Geçmişten günümüze medikal sektöründe gelinen yolda tek kullanımlık sarf malzemeler ve tıbbi cihazlar satışında kaliteden ödün vermeden faaliyet gösteren firmamız, sağlık sektöründe ‘önce insan ve istikrarlı fiyat’ ilkesinden ödün vermeksizin bugünün teknolojisini ve uluslararası standartları müşterilerine sunmaya devam ediyor. Ve sizlerden bize yansıyan güvenle kontrollü ürün satışı, geniş ürün yelpazesi, kaliteli v
 • Şehir: Afyon
  Telefon: (272) 213 70-73
 • Afyon Medikal

  Afyon Medikal, 272 213 91 17, Dumlupınar Mah. Cevat Şakir Cad. Helvacıoğlu Apt. Kat:1 D:1 Merkez / Afyon , Medikalciler - rehberalem.com alanlarında faliyet gösteren firmamızdır.
 • Şehir: Afyon
  Telefon: (272) 213 91-17