Ücretsiz Firma Ekle
Hakkımızda

Artık klasik pazarlama yöntemlerinin yerini teknoloji ve bilişim dünyası almıştır. Dünya ülkeleri arasında bile büyük rekabet oluşturan internet’in artık ülkemizin (üretici imalatçı toptancı ve iş adamlarının) en temel ihtiyacı haline gelmiştir.

Biz de ülkemize ve esnafımıza bu alanda büyük bir hizmet vermek amacıyla Türkiye’nin ticari arama motorunu yani www.rehberalem.com’u sizlerle beraber hayata geçirmeye karar verdik. Bu karar doğrultusunda başladığımız günden bu güne kadar da hizmet anlayışımızı geliştirerek, tüm üyelerimize verdiğimiz teknik hizmeti aksatmadan sürdürmekteyiz.

Rehber Alem Avantajları Nelerdir ?
Firmanıza ait web sayfanız olsun ya da olmasın sizi ve ürünlerinizi günde onbinlerce ziyaret sayısına ulaşan sayfalarımızda ayrıntılı bir şekilde tanıtıyoruz. Tüm potansiyel müşterilerinize, sizin tarafınızdan güncellenebilen adres ve telefon bilgilerinize ulaşabilme ve istendiğinde size ait posta kutusuna mesaj gönderebilme imkanı sunuyoruz. Ziyaretçilerinizi var olan web sitenize yönlendirmeyi yalnızca bir tıklama ile mümkün hale getiriyoruz.

Artık ürün kataloglarına büyük miktarlarda paralar ödemenize gerek kalmadı. Sizler için özel olarak hazırlanan E-katalog sistemi, müşterilerinize tüm ürünlerinizin detay ve fotoğraflarını inceleyebilme olanağı sunuyor. Kataloğunuza yeni bir ürün ekleyip yayınlamak ise yalnızca birkaç saniyenizi alacak.

İhaleleri dergi ve gazetelerden takip etmek yerine;
Kurumsal üyelerimize tüm kamu ihalelerini takip etme imkanı sunuyoruz.

Fuarları birçok farklı kaynaktan izlemeye çalışmak yerine;
Yurt içi ve dışı tüm fuarları sizin yerinize sektör sektör takip ediyoruz.

Ürünlerinizi pasif yöntemlerle tanıtmaya çalışmak yerine;
Ürünleriniz ve hizmetleriniz için detaylı katalog ve kampanyalar yaratma olanağı veriyoruz.

Site içi sektörel mesaj gönderme hizmeti sayesinde aktif ve etkili ürün/hizmet tanıtma imkanı sunuyoruz.

Sayılı firmaya ve tüketiciye etkisiz yollarla ulaşmak yerine;
Binlerce firma ve milyonlarca ürün/hizmetin potansiyel müşterileri ile buluştuğu portalda yer ama imkanına sahipsiniz.

Yalnızca ürün/hizmetlerinizi pazarlamak yerine;
Mal alımlarınızı, alım taleplerinizi bildirebilir, binlerce firmadan talebinizle ilgili teklif alabilirsiniz ya da bir firmanın alım talebine verdiğiniz cevapla kendinize kurumsal müşteriler edinebilirsiniz.

Tek dil seçeneğiyle hizmet almak yerine;
41 dilde yayınla hizmet veriyoruz,

Güncelleme yapma imkanı olmayan eski moda web sistemleri yerine;
Firma, ürün/hizmet, kampanya ve taleplerinizin yönetimini tamamen size veriyoruz.

Sistemin işe yaradığından emin değil misiniz?
Firmanız ürün ve hizmetleriniz için ayrı ayrı detaylı izlenme istatistiklerini görünce ve bunlara Rehber Alemin izlenme istatistiklerini ekleyince şüpheniz kalmayacak.

...ve daha fazlası www.rehberalem.com’da

Tüm illerin sektör sektör ticari faaliyetlerinin ve saha çalışmalarının, güncel adres ve telefon bilgilerinin ışığında, sunduğumuz hizmeti artırmış olmakla sizlere davetimiz şudur:

Sizleri Türkiye’nin Ticari Arama Motoru ailesine üye olmaya bekliyoruz.

Rehberalemin diger sitelerden farkı nedir ?
Ürün ve firmaya ait tüm bilgileri en ince detaylarına kadar anlatan ve tanıtan yapıdır. Bir kurumun kendi için tasarladığı web sayfasının artı ihtiyaçlarıyla beraber ticari portalda anons edilmesidir.