Ücretsiz Firma Ekle
Yardım | Sık Sorulan Sorular
Aradığım firmayı nasıl bulabilirim?

 Yukarıdaki arama kutusunu kullanarak firma ismi ya da firmayla ilgili anahtar kelime yazarak aradığınız firmayı kolayca bulmanız mümkün. Ayrıca; sol kısımda duran sektörlerden firmanın bağlı olduğu firmayı tıklayabilir ve o sektördeki tüm firmaları listeleyebilirsiniz...

Siteyi kullanmak için üye olmam şart mı?

 Kesinlikle hayır. Üye olmadan tüm firmaları inceleyebilir, iletişime geçebilirsiniz... Firmalara ait kampanyaları, ilanları, ürünler, fotoğrafları ve daha pek çok şeyi görebilirsiniz. 

Ben de firmamı eklemek istiyorum, ne yapmam gerekiyor?

 Firmanızı eklemek için ÜYELİK FORMU nu doldurmanız ve tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Ücretsiz üyelik ve avantajlı üyeliklerimiz mevcuttur.

Firmayla nasıl iletişime geçebilirim?

Firma sayfasında duran İletişim sayfasını kullanarak firmayla iletişime geçebilirsiniz. Mesajınız aynı anda firmaya ulaşmaktadır ve sizinle en kısa zamanda irtibata geçilecektir.

Ücretsiz üyelik ile paralı üyelik arasındaki fark nedir?

Sunmuş olduğumuz birçok hizmetten ücretsiz üyelikler yararlanamıyor. Bu hizmetler başlıca şu şekilde; kampanyalar, ilanlar, alım talepleri, ürünler, foto galeri, canlı sohbet vs... Size uygun üyelik paket ile Türkiye'nin en kapsamlı firma rehberinde bir ayrıcalık sahibi olun. Bir diğer fark ise, aramalarda paralı üyelikler daha üst sıralarda çıkmakta ve daha detaylı bilgi sunulmaktadır.

Bana gelen mesajları nereden görebilirim?

Üyelik girişi yaparak kontrol paneline girmelisiniz ve daha sonra üstte duran GELEN TEKLİFLER butonuna tıklayarak size gönderilen mesajları görebilirsiniz.

Kullanıcı girişi yapamıyorum, sorun nedir acaba?

Kullanıcı adı kısmına kaydolurken kullandığınız mail adresinizi ve parolanızı yazarak firma kontrol panelinize geçebilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız Şifremi unuttum formunu kullanarak kayıtlı mail adresinize yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Eğer tüm bunlara rağmen giriş yapamıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz...

Kamu ihalelerine nasıl giriş yapabilirim?

Kamu ihalelerine giriş için eğer tarafımızdan size bilgi verilmediyse, bizimle iletişime geçerek sizlere hesap oluşturmamızı isteyebilirsiniz...

Firmama ait bilgiler hatalı, nasıl değiştirebilirim?

Firmanıza ait tüm bilgileri üyelik girişi yaparak kontrol paneline girip değiştirmeniz mümkün. Bunun için tarafımızdan hiçbir onay gerekmemektedir. Çok kullanışlı kontrol panelimiz sayesinde telefon, adres, yetkili vs. gibi bilgileri değiştirmeniz sadece saniyelerinizi alacaktır.

Firmamın logosunu ya da tasarımını nasıl ekleyebilirim?

Firmanıza ait logo ya da tasarımı, kontrol paneline girerek Logo & Tasarım Yönetimi menüsünden yüklemeniz mümkün.

Eklediğim ilan, kampanya, alım talebi sitede görünmüyor, sebebi nedir?

Bu tür ilanlarınızı eklerken belirtmiş olduğunuz başlangıç ve bitiş tarihleri çok önemli. Bitiş tarihi eğer bugünün tarihinden daha eski bir tarih ise ilanlarınız gözükmeyecektir. Kontrol paneline girip, tarihi güncelleyip ilan, kampanya, alım taleplerinizi tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Rehberalem.com nedir?

 Rehberalem.com; Türkiye'nin en kapsamlı ticari arama motorudur. Türkiye'de bulunan on binlerce firmaya sitemiz aracılığı ile ulaşabilir ve firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm bilgiler bizzat firmalar tarafından bize ulaştırılmıştır.