Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 0 Alt Sektör, 412 Firma, 0 Ürün, 0 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • GOLD FİRMA
  Mobile Service

  Mobile Service

  Mobile Service cep telefonu sektöründe ilk teknik servis kurucusunun liderliğinde, 12 yıllık bilgi, tecrübe ve kalite anlayışı ile; nokia, siemens, samsung, sony ericsson, alcatel, motorola, panosonic, philips, Lg ve raks marka telefonların her türlü sorunlarına, konusunda uzman ekibiyle servis hizmeti vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Diyarbakır
  Telefon: (412) 224 34-18
 • GOLD FİRMA
  Dia Elektronik Bilgisayar Ltd. Şti.

  Dia Elektronik Bilgisayar Ltd. Şti.

  Ev ve işyeri güvenlik çözümleri konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti veren firmamız, ofisinizde ihtiyaç görüldüğü takdirde, yapılacak bir keşiften sonra, sizin için en uygun alarm sistemini deneyimli elemanlar tarafından kurar. Prensipte hırsızlık/soygun durumlarında civarı, sizi ve istenildiği takdirde güvenlik merkezlerini uyaracak olan alarm sistemleri, günümüzün son teknoloji ile üretilmiş olup, dışarıdan işyerinize gelen ve kendisine gelen bütün müdahalelere anında tepki verir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Ankara
  Telefon: (312) 419 93-13
 • GOLD FİRMA
  Oem Bilgisayar

  Oem Bilgisayar

  Bilgisayarın 2.el pazarı olarak tabir edebileceğimiz mekan Oem Bilgisayar Sistemleri ve sitesi www.oemborsasi.com dur. Kendi liste fiyatları üzerinden çalışan Oemborsası; parçaları alırken detaylı testlerden geçiriyor ve gerekirse satarkende yine alıcının gözü önünde deniyor. Bu sayede yaptığınız alış veriş, neredeyse garantili hale geliyor. Her parçanın belirlenmiş bir fiyatı olduğundan kötü bir sürpriz ile karşılaşmıyorsunuz. Ayrıca Oemborsası bu alış-satış esnasında tutanak düzenleyerek hem alıcıyı hem
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Ankara
  Telefon: (312) 418 96-11
 • 3B Bilgisayar

  3B Bilgisayar, 0352 229 34 26, İstasyon Cd. Fazlıoğlu İş Merkezi No:9-10 Kocasinan / Kayseri , Teknik Servis - rehberalem.com alanlarında faliyet gösteren firmamızdır.
 • Şehir: Kayseri
  Telefon: (352) 229 34-26
 • ABB Film ve Bilgisiyar

  ABB Film ve Bilgisiyar, 0312 247 25 00, Eryaman Center 1.Kat No:113 (Ahikent Arkası) Eryaman Sincan / Ankara , Teknik Servis - rehberalem.com alanlarında faliyet gösteren firmamızdır.
 • Şehir: Ankara
  Telefon: (312) 247 25-00
 • Acil Sistem Bilgisayar

  Şirketimiz müşterilerine başta doğruluk ve dürüstlük ilkeleri olmak üzere,en hızlı ve kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.kaliteli bir teknik servis hizmeti bu sektörde birinci sırada önemlidir.satış ve satış sonrası hizmetlerin ne kadar önemli olduğu bilinciyle herşey müşteri memnuniyeti için ilkesiyle çalışıyoruz.müşterilerin kandırılma korkusunu tamamen ortadan kaldırarak güvenli bir alışveriş ortamını yaratmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bize gelen müşterilerimiz gönül rahatlığıyla ve kandı
 • Şehir: Gaziantep
  Telefon: (342) 338 97-04